Biz Kimiz?

Biz Kimiz?

Robusta, dijital iş gücü çözümleri sunan yeni nesil bir otomasyon şirketidir.

2017 yılında İstanbul'da kurulan şirket, gelişmiş mühendislik ile kullanıcı odaklı yaklaşımı bir araya getirerek, Robotik Süreç Otomasyonu, Bilişsel Otomasyon ve Kurumsal Chatbot çözümleri sunar.

İş dünyası için ihtiyaca özel, hızlı, pratik, esnek ve ölçeklenebilir ürünleriyle verimliliği artırırken mâliyetleri düşüren Robusta dijital iş gücü çözümleri, tekrarlı işleri insan elinden alarak çalışanların motivasyonunu artırır ve daha yaratıcı süreçlere yönelmelerini sağlar.

Her büyüklükte organizasyon yapısına uygun Robusta platformlarının tamamı Türk mühendisleri tarafından hazırlanmıştır. Robusta, Yapay Zeka ve Makine Öğrenimi gibi teknolojilere sahip çözümler ile şirketlerin gelişmesine ve büyümesine eşsiz bir katkı sağlarken, tümü ölçülebilir sonuçlar ortaya çıkartır ve dağıtıcı (disruptive) teknolojilerin dünyasında şirketlerin rekabetçi, çevik ve verimli kalmalarına yardımcı olur.

Ekibimize Katılmak İster misiniz?

RPA alanında müthiş işlere imza atan bir ekiple çalışmak ister misiniz? Kariyer sayfamıza göz atmayı unutmayın. Robusta'da Kariyer