Robusta’dan Haberler

Robusta’dan Haberler

RPA Projelerinde Süreç Seçiminin Önemi

Robotik süreç otomasyonu (RPA) teknolojileri hızlı bir şekilde gelişirken tekrarlayan, yüksek hacimli ve kurallara dayalı iş süreçlerinde daha fazla hız, verimlilik, performans ve maliyet avantajı sunmaya devam ediyor.

Robusta ve Sistem Global’den KOBİ’lerin Dijitalleşme Yolculuğunda Yeni Bir Adım

Robusta ve Sistem Global Danışmanlık KOBİ’lerin dijitalleşme yolculukları için önemli bir adım olan Robotik Süreç otomasyonu alanında güçlerini birleştirdi.

Robusta ve Paperwork’ten verimliliği artıran işbirliği

PaperWork ve Robusta ekiplerinin ortak çalışması ile geliştirilen PaperWork Robusta RPA konektörü sayesinde artık Robusta RPA sanal robotları ek geliştirmeye gerek olmadan PaperWork platformu üzerinde çalışıp anlık veri alışverişinde bulunabiliyorlar.

RPA’nın Pazarlamada Kullanım Alanlarına Değindik

Robusta olarak Öner Bilişim ve Türkiye Bilişim Derneği ile birlikte 24 Mart 2021 tarihinde düzenlediğimiz ‘’Robotik Süreç Otomasyonunun E-Ticarette Kullanımı Webinar’ı yoğun bir ilgi ile karşılandı.

BTVizyon Dijital Robotik Süreç Otomasyonu etkinliğinin ana sponsoruyuz.

BTHaber tarafından 4 Şubat 2021 tarihinde düzenlenecek olan BTVizyon Dijital Robotik Süreç Otomasyonu etkinliğinde sunum ve panel katılımımız ile yer alacağız.

Pazarlamada RPA’nın kullanımı webinarı’na davetlisiniz.

Robusta, Inspira7 ve Öner Bilişim ortaklığı ile düzenlenecek olan Pazarlama’da RPA’nın kullanımı konulu webinar’a davetlisiniz.

WTech platformu’nda Robusta eğitimleri başlıyor.

Teknolojide kadın derneği ve Robusta ortaklığı ile düzenlenecek Robusta RPA Danışmanı eğitimleri 5 Nisan tarihinde başlayacak.

KOBİ’ler Robusta ile büyüyecek

KOBİ Efor dergisi ile YASAD’ın işbirliği ile yayınlanan Mart 2021 KOBİ Efor Dijital’de Genel Müdürümüz Murat Dayanıklı’nın ropörtajı ile yer aldık.

Enerji sektöründe robotik süreç otomasyonu kullanım alanları

Enerji sektörü müşteri memnuniyetinin ön planda olduğu önemli sektörlerden birisidir. Her gün gerçekleşen çok sayıda işlem göz önüne alındığında, insan hatası olasılığı da bu ölçüde artmaktadır. Robotik Süreç Otomasyonu(RPA), enerji firmalarının süreçlerini verimli bir şekilde yönetmelerine imkan verirken, müşteri deneyimini artırmalarını da sağlar.

Sigortacılıkta Robotik Süreç Operasyonu

Robotik Süreç Otomasyonu çalışanların dijital sistemler ile gerçekleştirdiği hacimli ve tekrara dayalı iş süreçlerinin otomatikleştirmek için kullanılan bilgisayar yazılımlarıdır. Bu sayede işverenler maliyetten kar elde eder, tekrarlanan iş otomatize olduğu için hata payı ortadan kalkar ve çalışanlara geriye kalan işlere daha verimli vakit ayırma imkanı sunar.