Hazır Çözümler

Hazır Çözümler

Robusta, sektör bağımsız çözümlerini bütün müşterileri için anahtar teslim uyarlar.

Gayrimenkul Değerleme

Robusta, gayrimenkullerin pazar değerlerini tespit edebilir. Değerlemeyi etkileyecek tüm verileri Google Haritalar, Parsel Sorgu web sayfası, kent rehberleri, emlak ilan web sayfaları gibi birçok kaynaktan alabilir ve bu veriler yardımıyla pazar değerlerinin belirlenmesini, bu değerlerin raporlanmasını ve sisteme kaydını sağlar.

ELÜS Menkul Kıymetler Fiyat Araştırma

Lisanslı Depoculuk uygulaması kapsamında çiftçiler ürettikleri ürünleri lisanslı depoya koyarlar ve Merkezi Kayıt Kurumu’ndan bir elektronik ürün senedi alırlar. Bu elektronik ürün senedinin menkul kıymetine karşılık, bankalardan kredi kullanabilirler. Bankalar için söz konusu tarımsal ürünlerin birim fiyatlarının ticaret borsalarından araştırılması önem taşır. Robusta, tüm ticaret borsalarından menkul kıymetlere ilişkin fiyatları alarak rapor oluşturabilir.

Doküman Maskeleme

Robusta çözümleri, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (KVKK) kapsamında üçüncü taraflarla paylaşılacak matbu dokümanların dijital ortamda belli bölgelerinin karartıldığı özel sürümleri oluşturmakta kullanılabilir.

Doküman Tanıma ve Sınıflandırma

Müşterilerinizin çağrı merkezine WhatsApp, e-posta gibi kanallardan göndermiş oldukları kimlik, dekont, sağlık raporu vb. dokümanlar, Robusta Robotik Süreç Otomasyonu tarafından tanınarak sınıflandırabilir. Bu dokümanlardan istenilen bilgileri okuyarak sistemlerinize kayıt edebilir.

Oracle ve SAP Kurumsal Uygulamalar

Oracle ve SAP ERP uygulamalarındaki hazır fatura girişi, satın alma siparişi, ürün teslim alma, çalışan beyannamesi verme gibi birçok çözüm otomatik olarak otomasyona eklenebilir.