fbpx
robusta-oracle-marketplace-770x400

Robusta RPA Oracle Cloud Marketplace’te

Robusta RPA Oracle Cloud Marketplace’te

Robusta RPA ve Oracle Bulut Altyapısı uygulamalarını birleştiren stratejik bir teknoloji işbirliğini hayata geçirdik. Güçlü RPA ürünümüz Robusta RPA ile önde gelen bulut pazarlarından biri olan Oracle Cloud Marketplace’te listelenen bir uygulama olarak yerimizi aldık.

Oracle Cloud Marketplace, Oracle altyapısıyla tamamen entegre olan mevcut uygulamaları ve hizmetleri listeleyebileceğiniz ve bu hizmetlere ulaşabileceğiniz bir kullanıcı platformudur. Oracle müşterileri, uygulamalar ile ilgili derecelendirmeleri ve incelemeleri dikkate alarak en iyi iş çözümlerini seçebilir. Çözüm sağlayıcı firmalar ise bu merkezi bulut platformunu kullanarak uygulamalarını Oracle kullanıcıları ile buluşturabilirler.

Oracle müşterilerinin BT altyapılarını kesintiye uğratmadan iş süreçlerini hızla otomatikleştirmelerine olanak tanıyan Robusta RPA, Siebel CRM, PeopleSoft, E-Business Suite, JD Edwards EnterpriseOne dahil Oracle şirket içi uygulama yazılımlarının yanı sıra Oracle NetSuite, Oracle ERP Cloud, Oracle HCM dahil Oracle bulut uygulamalarını içeren uçtan uca süreçleri otomatikleştiriyor. Bu güçlü işbirliği, Oracle müşterilerinin üretkenliklerini artırmalarına ve insan hatalarını ortadan kaldıran ve işletme maliyetlerini azaltan uçtan uca otomasyon kullanımlarına olanak tanıyor.

Oracle Cloud Marketplace’i ziyaret edin ve Robusta RPA ile otomasyonun gücünü kullanmaya başlayın: https://cloudmarketplace.oracle.com/marketplace/en_US/listing/108893112

Oracle Altyapınızla birlikte Robusta RPA’yı kullanma hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen [email protected] adresinden bize bildirin.