Süreçler

Süreçler

Dijital İşgücü çözümlerini kullanabileceğiniz iş süreçlerine örnekler...

Müşteri Hizmetleri

Ürün ve hizmetleriniz konusunda bilgi ve teknik destek almak, başvuruda bulunmak, üyelik işlemleri gerçekleştirmek, arıza bildirmek, değişim ve iade yapmak gibi konular müşteri hizmetlerinin ağırlıklı konularıdır. 7/24 çalışan robotlarla tüm bu konularda hızlı ve kaliteli bir deneyim sunarak müşteri memnuniyet oranınızı artırabilirsiniz.

Finans & Muhasebe

Tüm şirketlerin finansal fonksiyonları RPA ile iyileştirilebilir. Faturalamadan vergi işlemlerine birçok noktada çalışan kapasitesi ve doküman çokluğu sebebiyle işleriniz yavaşlayabilir. Oysa dijital iş gücü platformu, seri ve hatasız bir şekilde bu sorunları çözer.

İnsan Kaynakları

İşe alımdan başlayan ve iç iletişim, çalışan yönetimi gibi konularda yoğunlaşan İK süreçleri, tekrar gerektiren ve zaman alan işleri robotlara devrederek ana işlevlerine daha fazla odaklanabilir. Eğitim, dönemsel değerlendirme gibi çalışmalar da RPA ile kolaylaştırılabilmektedir.

Bilgi Teknolojisi

Bilgi işlem ekipleri, özellikle proje dönemlerinde az kaynakla çok iş yapmak durumunda kalabiliyorlar. Yüklü veri aktarımı, yedekleme, toplu kurulum ve değişiklikler, uygulama geliştirme gibi konularda robot yardımcılar, işe hız ve verimlilik katarken, riskleri de azaltır.

Hukuk

Özellikle teknolojinin gelişimiyle birçok sektör düzenli olarak yeni düzenlemelere ihtiyaç duyuyor. Hukukî düzenlemeler, kurumların süreçlerini baştan tasarlamasını ve birçok adaptasyonu beraberinde getiriyor. Bu tip yoğun süreçler, yazılım robotlarının yardımıyla çok kısa sürede tamamlanırken, hata yapma olasılığı da ortadan kalkıyor.

Operasyonel

Dijital dönüşüm çağında tüm kurumların iş süreçlerini en iyi hâle getirmeleri bir zorunluluk. Operasyonel çeviklik için zaman alan, tekrar eden arka ofis süreçlerinizi Robotik Süreç Otomasyonu’na bırakın ve kalan zamanda işinizin ana fonksiyonlarını geliştirin.

Tedarik Zinciri

Üretim ve dağıtım ağları büyüyen şirketler için tedarik zinciri her şeyin kalbindedir. Büyümenin daha karmaşık yapılar ortaya çıkartmasına izin vermeyin, akıllı otomasyon teknolojilerinden faydalanarak verimlilik artırın ve insan hatasını azaltın. Ulaşımdan depolamaya, stok yönetiminden satın almaya kadar tedarik zincirinin tüm süreçleri RPA ile optimize edilebiliyor.

Satış ve Pazarlama

Modern dünyada şirketlerin en çok kaynak ayırdığı iki alan olan satış ve pazarlamada, yeni müşteri bulma, müşteri tutma, dijital medya yönetimi, raporlama ve dijital pazarlama araçlarının kullanımına kadar birçok iş süreci otomasyonla hızlandırılabiliyor.